wtorek, 27 sierpnia 2013

Prebook "Doktor Sen" (Prószyński i S-ka)

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Format: 142mm x 202mm
Liczba stron: 656
Oprawa: miękka
Tłumaczenie: Tomasz Wilusz
Nakład: ?

Mój najnowszy nabytek. Od czasu "Dallas '63", prebooki od Prószyńskiego zmieniły swój wygląd. Teraz nie są to już białe książki z miniaturką okładki, ale normalnie wyglądające książki z odpowiednią adnotacją, wydane na znacznie gorszym jakościowo papierze ze znacznie gorszą jakościowo okładką.

Napis na okładce: „Egzemplarz prasowy nieprzeznaczony do sprzedaży. Premiera polska i światowa: 24 września 2013


Od czasu "Dallas '63" zmienił się nie tylko wygląd zewnętrzny prebooków, ale też ich wnętrze. Każda strona książki opatrzona jest bardzo dużym, szarym napisem "Egzemplarz prasowy".


Podobnie jak w przypadku "Joyland" i tym razem do książki dołączony jest dokument, który mówi o tym, że książka jest objęta embargiem, co oznacza, że do dnia premiery światowej zakazane jest zdradzanie jakichkolwiek szczegółów fabuły w szerszym zakresie niż w notce dołączonej do książki, a także cytowanie najkrótszych nawet fragmentów. Dokument zawiera też oświadczenie, że zgadzam się na bardzo wysokie kary finansowe w razie złamania warunków umowy, które należy podpisać i odesłać.


Do światowej i polskiej premiery pozostało jeszcze 28 dni!


 Piątek 23 sierpnia 2013 r.

4 komentarze:

 1. świetne!
  szkoda, że troszkę się "obił" ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do tego dojdzie kilka drobnych zniszczeń przy czytaniu. Zawsze dochodzą. Nie da się tego czytać by lekko nie ucierpiało, a szkoda nie czytać :-) Cholera musiałem jakiś zastępczy wygląd zrobić bo tamte grafiki z tła wrzucałem na imageshacka i połowa poznikała. Pewnie nie będzie mi się chciało na razie robić nowego wglądu :-)

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. A skąd masz tę książkę?;)

  OdpowiedzUsuń