środa, 23 listopada 2011

(Box) Mroczna Wieża I-IV (Albatros)

Pakiet czterech pierwszych tomów cyklu "Mroczna Wieża". Standardowo zapowiadany jako ekskluzywne wydanie w sztywnej oprawie i etui, ostatecznie wydane najtańszym kosztem książki, opakowane cieniutkim kartonikiem. Plusem pakietu są nowe okładki pana Jacka Kopalskiego, które jednak w miękkiej oprawie robią dużo mniejsze wrażenie niż wersje w rozbudzonej przez wydawcę wyobraźni. Okładki są tłoczone i częściowo nabłyszczane. Książki mają skrzydełka.

Niestety kartonowe opakowanie zostało zrobione po linii najmniejszego oporu. Są to trzy komiksowe kadry sklejone ze sobą, a w tylnej części mamy pomarańczową ściankę w miniaturkami okładek. Bardzo kiepsko to wygląda i jeszcze gorzej jest wykonane. Jeśli ktoś lubi takie gadżety to nie może wyciągać książek, bo opakowanie nie wytrzyma dwucyfrowej liczby wyciągnięć :-)


Plusem wydania jest jego cena. Przy dobrych promocjach można było zakupić zestaw nawet za 65 zł, a najwyższą ceną jest ok 90 zł. Pakiet został zrobiony jako duży i tani prezent świąteczny więc w styczniu może się pojawić sporo aukcji z nietrafionymi prezentami, bo wróżę temu wydaniu jednak dość dobrą sprzedaż.

7 komentarzy:

 1. Kurcze widziałem w Empiku naszym kochanym na wózeczku do rozłożenia ale jeszcze ceny nie mieli w systemie bo tak to bym przygarnął.Chyba trzeba się przeprosić z Allegro.

  OdpowiedzUsuń
 2. ...a każdy płakał. Szkoda HC ale wystarczy wyrzucić etui (czego i tak nikt nie zrobi) i mamy całkiem sympatyczne wznowienie MW :)

  OdpowiedzUsuń
 3. No Duddits ja nadal płaczę. Nowe wydanie jest sympatyczne, ale w porównaniu z obietnicami to syf, kiła i mogła. No weź se wyobraź komplet MW wydanych jak TO, Bastion i CBN z tymi okładkami Kopalskiego. Geniusz!

  OdpowiedzUsuń
 4. Naprawdę aż takie kiepskie

  OdpowiedzUsuń
 5. Zależy co kto lubi i na co się nastawiał. Same książki to raczej standard.

  OdpowiedzUsuń
 6. Można to jeszcze gdzieś kupić?

  OdpowiedzUsuń
 7. W chwili obecnej chyba tylko allegro i strasznie wysokie ceny.

  OdpowiedzUsuń