sobota, 20 marca 2010

Sharin: Sklepik z marzeniami

Na tego bloga trafiłem jakiś czas temu, chyba z księgi gości sk.pl, ale dokładnie nie pamiętam. Jako, że coś tam się o Kingu przewijało to dodałem do obserwowanych, jednak zanim w ogóle zobaczyłem wiadomość o powstaniu działu „Sklepik z marzeniami”, dostałem najpierw info od NoBoDy_Funa, a chwilę później przeczytałem newsa u buriala. W związku z tym pozostaje mi tylko zachęcić innych do poszerzenia naszego grona blogerów-kolekcjonerów i ponowić prośbę buriala o tym by od razu się tym chwalić. My i tak was znajdziemy bardzo szybko:-)


O blogu Sharina na razie się nie wypowiem, bo jeszcze kolegi nie poznałem i nie wiem w jak bardzo zaawansowanym stadium choroby się znajduje:-) Normalnie zacząłbym zachęcać go do rejestracji na forum GWKC, ale że sam przeszedłem odwyk formowy to też poszerzanie forumowej społeczności przestało być dla mnie takie ważne. Tak czy inaczej zapraszam w imieniu innych. Pozostałych odsyłam natomiast do „Sklepiku z marzeniami”, który tym razem jest tylko jednym z działów bloga. Znajdziecie tam też sporo zupełnie innych rzeczy.

1 komentarz:

  1. Choroba stale się rozrasta, gorzej z finansami ;) A na blogu jestem zarejestrowany ale żeby napisać posta muszę się bardzo, bardzo zmuszać :) Pozdrawiam i dziękuję za ciepłe przyjęcie.

    OdpowiedzUsuń