czwartek, 25 lutego 2010

The Dark Tower: The Gunslinger Born #1 (3rd)

Trzeci nakład

Okładka: Jae Lee, Richard Isanove
Ilustracje: Jae Lee, Richard Isanove
Scenariusz: Robin Furth, Peter David
Data wydania: 2007
Ilość stron: 48

Cena: 3,99$

Zeszyt różni się tylko okładką. Zawartość pozostaje bez zmian.

Co ciekawe, jest to jak do tej pory jedyny zeszyt z serii ‘The Dark Tower’, który na tylnej okładce nie ma standardowej szaty graficznej z kadrem komiksowym i opisem zeszytu. W tym przypadku ilustracja okładkowa zajmuje zarówno przód jak i tył zeszytu.

5 komentarzy:

 1. No Stary, powaliło mnie na kolana. Dodaj jeszcze wariant bez kolorów i masz chyba wszystkie możliwe:)
  Ehhh żeby tak już wyszedł GB po polsku...

  OdpowiedzUsuń
 2. Akurat tego zeszytu nie mam wariantu szkicowanego, ale chyba 3 zeszyty takie mam:-). Teraz sobie trochę komiksów tu powrzucam więc może być przez jakiś czas monotematycznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzę, że się pojawił podział na zeszyty, więc pewnie będą i wydania zbiorcze:) Z chęcią poczytam, więc liczę na dłuższe opisy, tym bardziej że to raczej niszowe jest - komiksy Kinga w Polsce.

  OdpowiedzUsuń
 4. Będą wydania zbiorcze. Co więcej powoli te też zaczynam gromadzić z różnymi okładkami (ale bardzo powoli, bo to już grubsza kasa jest:/). Mogłeś na forum zauważyć, że ja mam trochę kuku na punkcie tych komiksów i czasami można nawet odnieść wrażenie, że bardziej się cieszę z infa o nowym komiksie niż o nowej książce. Wydania zbiorcze wrzucę po dodaniu wszystkich zeszytów serii (czyli jeszcze sześć GB w różnych wariantach). A przy wydaniach zbiorczych jest co fotografować bo cholernie ładne są:-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej. Dzięki za dodanie mojego bloga na sidebar ale zamieniłem Wordpress'a na prostszego Bloggera. Aktualny link to: http://ssddudds.blogspot.com/ Sorki za offa i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń